Kino Helios zaprasza

 Maraton Filmowy:

Już 3 marca we wszystkich kinach Helios zagramy Maraton Wolverine’a z premierą filmu LOGAN: WOLVERINE, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty i ostatni wciela się w tytułową rolę. Startujemy o godz. 23:00. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

 Filmowe poranki:

Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W niedzielę 26 marca o godzinie 10:30 zapraszamy na zestaw bajek z serii Przygody Słoniczki Elli. Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

Kino Konesera :

ambitne kino dla wymagającego widza. Zapraszamy na najbliższy seans już 8 marca zapraszamy na film „Manchester by the sea” , godz. 18:30 Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

  • 15 marca – Elle
  • 22 marca – Nauczycielka
  • 29 marca – To tylko koniec świata

 Kultura Dostępna- nowy cykl w kinie Helios

Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans

  • 9 marca o godz. 18:00 – Wołyń
  • 16 marca – Prosta historia o morderstwie
  • 23 marca – Zaćma
  • 30 marca o godz. 18:00 Wszystkie nieprzespane noce

Kino Kobiet:

20 marca 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Porady na zdrady” o godzinie 18:30. Świętujemy 5 urodziny !!!

 Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym kinie!