Kino Helios zaprasza

 

  • Filmowe poranki: Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 10:30 zapraszamy na zestaw bajek z serii Kosmoloty. Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.
  • Kino Konesera: Ambitne kino dla wymagającego widza. Zapraszamy na najbliższy seans 19 kwietnia godz. 19:15 na film „Ukryte działania’’ oraz 26 kwietnia o godz. 19.30 na film „Personal Shopper’’ . Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
  • Kultura Dostępna:  W każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans 20 kwietnia o godz. 18:00, wyświetlimy film „Kamper” a  27 kwietnia o godz. 18:00, wyświetlimy film „Pitbull. Nowe porządki”.
  • Kino Kobiet:  24 kwietnia 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie ” o godzinie 18:30.  
  • Helios na scenie – najlepsze spektakle na wielkim ekranie! Zapraszamy na nowy, fascynujący cykl: Helios na scenie. Na naszych ekranach zaprezentujemy najlepsze spektakle National Theatre i Comedie Francaise! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia. Najbliższa retransmisja ,,Amadeusz’’ już 24 kwietnia o godz. 18:30. :

         Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym kinie!