Kino Helios zaprasza

  • Maraton filmowy: już 12 maja o godz. 23:00 kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy zagramy cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części – „Obcy: Przymierze”!
  • Kino Konesera: ambitne kino dla wymagającego widza. Zapraszamy na najbliższy seans 24 maja o  godz. 19:30 na film „Song to song’’.  Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
  • Kultura Dostępna- nowy cykl w kinie Helios. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli szerokiemu gronu odbiorców zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans 18 maja o godz. 18:00, wyświetlimy film „Las, 4 rano”. Na kolejny zapraszamy 25 maja o godz. 18:00, wyświetlimy film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.
  • Filmowe poranki: Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W niedzielę 21 maja o godzinie 10:30 zapraszamy na zestaw bajek z serii Kosmoloty. Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.
  • Helios na scenie- – najlepsze spektakle na wielkim ekranie! Na naszych ekranach zaprezentujemy najlepsze spektakle National Theatre i Comedie Francaise! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia. Najbliższa retransmisja ,,Ziemia niczyja’’ już 8 maja o godz. 18:30. Następnie: 22 maja, godz. 18:30 – Rosencrantz i Guildenstern nie żyją.
  • Kino Kobiet:  w naszym kinie! 22 maja – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Jutro będziemy szczęśliwi ”

 

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych