GRA W KOLORY

Paleta barw, ustalonych jako obowiązujące na sezon jesienny i zimowy jest łaskawa dla każdego typu urody. Spokojny błękit (Serenity) i Rose Quartz (kwarcowy róż) Instytut Pantone ogłosił kolorami roku, ale pojawiły się także inne propozycje, które projektanci kreatywnie przetworzyli na ciekawe, nietuzinkowe stylizacje.

Aurora red
To klasyczny, głęboki odcień czerwieni, przypominający barwę żywej kropli krwi. Jest niezwykle energetyczny, dynamiczny i jako taki ma kojarzyć się z tętnem, życiem, kobiecością. Pojawia się zarówno w dodatkach, jak i bardzo modnej wersji total look. Taka stylizacja a’la „woman in red”, w czerwieni od stóp do głów, łącznie z pomadką na ustach z pewnością nie może zostać nie dostrzeżona.

Aurora red
Aurora red

Spicy mustard

Musztardowa żółć wraca na wybiegi jak bumerang, co nie dziwi, bo to wdzięczny kolor, przypominający jesienny liść, doskonale łączący się z granatem, czernią i burgundami. Czy w wydaniu butów – traperów, czy płaszcza lub zimowej czapki – rozwesela ciepłem i dodaje dziewczęcego uroku.

Spicy mustard
Spicy mustard

Riverside
Królujący przez cały rok odcień jeansu jest niewyczerpaną kopalnią inspiracji. Latem i wiosną czarował w wydaniu lekkich sukienek, topów i spodenek. Teraz objawił się w szaleństwie dodatków – zamszowe buty muszkieterki, skórzane rękawice, kardigany, biżuteria – głęboki granat jest wszędzie i sprawdza się doskonale.

Riverside
Riverside

Airy Blue
Kryształ lodu, kolor oczu królowej śniegu, błękitny połysk świeżego śniegu…Ten kolor jest mocno rozbielonym bratem naszego Riverside. Zachwyca elegancją, przywodzi na myśl nieskazitelne kreacje lat 60-tych ubiegłego stulecia, w postaci zimowych dodatków będzie pięknym, rozjaśniającym kontrastem dla ciemnych płaszczy i kurtek.

Airy Blue
Airy Blue

Lush meadow
Kolor butelkowej zieleni kusi, ale stanowi też nie lada wyzwanie. Jak to nosić? Z pewnością dobrym wyborem będzie połączenie z granatem, burgundem, fioletem, wrzosem czy złotym odcieniem beżu. Jeśli obawiamy się zieleni na zbyt dużej płaszczyźnie, nie kupujmy płaszcza w tym kolorze, a raczej modny dodatek – duży pierścionek, szal, lub torebkę.

Lush meadow
Lush meadow

Shark skin
Dla tych, którzy szarości mają zawsze w szafie – nic nowego. Dla przeciwniczek tego koloru, jako „nijakiego” – duża niespodzianka. Projektanci pokazują w tym sezonie, że „skóra rekina” wcale nie musi być nudna, w zestawie z pozostałymi kolorami sezonu staje się eleganckim uzupełnieniem, natomiast liczne zestawy szarości w wydaniu total look ukazują urodę i możliwości tego koloru. „Szare myszki” mogą być dumne!

Shark skin
Shark skin

 

Zdjęcie wizerunkowe: materiały reklamowe marki Kazar