Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios

Helios Dzień Dziecka Alfa Centrum
Helios Dzień Dziecka Alfa Centrum

Serdecznie zapraszamy na „Weekend Dnia Dziecka” w Kinie Helios. W dniach 4 i 5 czerwca (sobota i niedziela) poza wspaniałymi bajkami i filmami nie zabraknie mnóstwa dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami. W naszym kinie w Alfa Centrum na milusińskich czekać będzie dużo dobrej zabawy.

„Weekend Dnia Dziecka” w Kinie Helios – to specjalne kinowe pokazy, które przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych widzach. Seanse połączone będą z dodatkowymi atrakcjami, które czekać będą na dzieci w kinowym holu w godz. 10-15. „Weekend Dnia Dziecka” odbędzie się 4 i 5 czerwca.

Będzie coś dla najmłodszych

Helios Pierwszy raz w kinie
Helios Pierwszy raz w kinie

Z myślą o milusińskich, którzy po raz pierwszy odwiedzą nasze kina przygotowaliśmy niedzielny seans (godz. 12.00) „Pierwszy raz w kinie” podczas którego dzieci zobaczą m.in. przygody Reksia oraz Bolka i Lolka. „Pierwszy raz w kinie” to wyjątkowy pokaz dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostają lekko przyciemnione, a dźwięk ściszony. Na seansach z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są naszymi Gośćmi i wchodzą na ten wyjątkowy seans bezpłatnie. Każdy młody widz tego specjalnego seansu otrzyma Dyplom Małego Kinomana

Najmłodszym widzom w niedzielę (godz. 10.30) przygotowaliśmy również Filmowy Poranek z „Dinopociągiem” przed którym nie zabraknie animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami.

Poza tymi propozycjami na dzieci będą czekać inny filmowi bohaterowie: zabawne „Angry Birds”, magiczna „Alicja. Po drugiej stronie lustra” oraz waleczne „Wojownicze Żółwie Ninja. Wyjście z cienia” i nagradzana na filmowych festiwalach polska animacja – „Jak uratować mamę”.

Dużo dobrej zabawy
Zadbaliśmy również o mnóstwo dobrej zabawy. Na dzieci czekać będą zajęcia plastyczne, ruchowe oraz konkursy z nagrodami.
PROGRAM „WEEKEND DNIA DZIECKA” 4-5 CZERWCA KINA HELIOS:
FILMY
Sobota 4 czerwca:
godz. 10.00 – „Angry Birds”,
godz. 10.30 – „Jak uratować mamę”,
godz. 12.15 – „Angry Birds”,godz. 12.45 – „Alicja. Po drugiej stronie lustra”,
godz. 15.15 – „Wojownicze Żółwie Ninja. Wyjście z cienia”
Niedziela 5 czerwca:
godz. 9.30 – „Angry Birds”,
godz. 10.30 – Filmowy Poranek – „Dinopociąg”,
godz. 12.00 – Pierwszy raz w kinie filmy: Reksio – Reksiowa wyspa, Podróże Kapitana Klipera – Wyspa, Bolek i Lolek wyruszają w świat – Na wyspach Polinezji, Przygody myszki – Imieniny cioci, Wyprawa Profesora Gąbki – W Nasturcji oraz Reksio – Reksio remontuje.
godz. 12.45 – „Jak uratować mamę”
godz. 14.00 – „Angry Birds”
godz. 15.00 – „Wojownicze Żółwie Ninja. Wyjście z cienia”

ATRAKCJE godz. 10.00-15.00:
Sobota (4.06)
• sportowo-piłkarskie zajęcia ze szkółką Sokatots Piłkarskie Maluszki
• o uśmiechy na dziecięcych twarzach zadba sympatyczny kangur z parku trampolin Jumper
• fotobudka
Niedziela (5.06):
• sportowo-piłkarskie zajęcia ze szkółką Sokatots Piłkarskie Maluszki
• na holu kina studenci Politechniki Białostockiej zaprezentują łazika marsjańskiego – prototyp robota który bez problemu poradziłby sobie z misją na Czerwonej Planecie oraz kamerę termowizyjną – która pokazuje cieplny obraz ciała widoczny na telewizorze.
• Pomysłowa Kredka na swoim stoisku zachęci najmłodszych do grania w gry planszowe
• taneczne animacje z instruktorką tańca ze Studia Tańca Feniks
• fotobudka