Poprowadź Kawiarnię Costa Coffee - bez wkładu | Alfa Centrum Białystok
Poprowadź Kawiarnię Costa Coffee - bez wkładu

Twój zakres obowiązków

·         Zarządzanie kawiarnią i dbanie o pozytywną atmosferę

·         Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

·         Zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa wydawanych posiłków oraz napojów

·         Zarządzanie zespołem Baristów

·         Stałe poszerzanie wiedzy gastronomicznej oraz rozwój pasji do kawy

Nasze wymagania

·         Chęć poprowadzenia wyjątkowego miejsca w ramach współpracy z globalną marką

·         Przedsiębiorcze nastawienie do działania (konieczność założenia własnej działalności gospodarczej i zatrudnienia ludzi)

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub/i w sprzedaży

·         Ogromnym atutem będzie posiadanie doświadczenia w gastronomii

To oferujemy

·         W pełni wyposażoną kawiarnię, w atrakcyjnej lokalizacji

·         Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą

·         Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy

·         Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)

·         Wsparcie kadry operacyjne oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach

·         Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

Zapraszamy do aplikacji pod linkiem:

Costa Coffee
    Termin ostateczny:2024-04-30